фейсбук рокада груп Столичне шосе 100 лінктін рокада груп Столичне шосе 100
Дякуємо!
Найближчим часом ми вам передзвонимо
Запит послуг
Залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв'яжемося
Відправити
Обробка Ваших персональних даних строго конфіденційна.
Експерт в
логістичній галузі
телефони таможений брокер рокада груп

Авіаційні перевезення

Протягом багатьох років одним з ключових напрямків в роботі групи компаній «Рокада» є авіаційні перевезення.

Головною перевагою авіаційного виду транспорту, безумовно, є швидкість. З метою збереження цієї переваги, на базі групи компаній «Рокада» була створена компанія «Консалтинговий Центр», яка займається обслуговуванням безпосередньо авіаційних перевезень.

На сьогоднішній день компанія «Консалтинговий Центр» має ряд переваг, які дозволяють їй постійно збільшувати кількість своїх клієнтів:

  • Величезний досвід в роботі з усіма видами спеціальних авіаперевезень вантажів, в тому числі цінні, небезпечні, виставкові та інші.
  • Максимально швидке обслуговування вантажів у всіх міжнародних аеропортах України.
  • Продуктивність. Фахівці групи компаній «Рокада» націлені на розробку виключно ефективних рішень по оптимізації транспортних потоків, а також на організацію та повний супровід вантажів (зберігання в терміналах, організація митного оформлення і інше).
  • Максимальна відкритість, що має на увазі під собою можливість відстеження вашого вантажу.

Крім того, довіряючи транспортування вантажу групі компаній «Рокада», ви можете бути на 100% впевнені в їх безпеці до моменту отримання.

Компанія «Консалтинговий Центр» орієнтована на встановлення партнерських відносин зі своїми клієнтами. Спеціально виділена контактна особа в «Консалтинговому центрі» оперативно надасть всебічну підтримку для відправки вантажу найближчим рейсом, відстежить його місце розташування і проінформує про всі нюанси логістичних операції. Це особливо актуально при термінових поставках в найкоротші терміни.