фейсбук рокада груп Столичне шосе 100 лінктін рокада груп Столичне шосе 100
Дякуємо!
Найближчим часом ми вам передзвонимо
Запит послуг
Залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв'яжемося
Відправити
Обробка Ваших персональних даних строго конфіденційна.
Експерт в
логістичній галузі
телефони таможений брокер рокада груп

Автомобільні перевезення

Сучасні технології і техніка дозволяють організувати перевезення вантажу, забезпечуючи високу надійність і безпеку товарів. Тим не менш, це досить складний і відповідальний процес, який вимагає великого досвіду, знань і, звичайно ж, розуміння специфіки ринку.

Група компаній «Рокада» пропонує широкий вибір рішень в автомобільних перевезеннях вантажів по всій території України та інших країн СНД, гарантуючи максимальну гнучкість і чітке дотримання термінів доставки.

Кожна транспортно-логістична операція є наслідком продуманої стратегії, мета якої - надати нашим клієнтам оптимальне бізнес-рішення.

Наші послуги:

  • Доставка в / з країн Європи, Росію, а також інші держави СНД.
  • Перевезення і документальний супровід збірних і малогабаритних вантажів з будь-якої точки Європи, з використанням складів в Польщі, Словаччині та Угорщині.
  • Підбір і доставка вантажів, які проходять через порти Німеччини, Польщі, з повним експедиторським обслуговуванням і митним супроводом. Як в місцях перевалки, так і під час перевезення.
  • Використання напівпричепів та суцільнометалевих автомобілів з вантажним відсіком від 86 м3 до 120 м3, рефрижераторів, а також малотоннажних автомобілів і спеціалізованого рухомого складу (негабаритні вантажі).
  • Доставка вантажів по всій території України.
  • Доставка точно в строк, і з встановленою послідовністю транспортного засобу.

Завдяки спеціалізованому автомобільному парку, спеціально пристосованому до перевезення таких видів продукції, група компаній «Рокада» надає послуги міжнародної та внутрішньої дистрибуції (збірні і повнокомплектні вантажі) з повною гарантією якості і дотримання термінів доставки.