фейсбук рокада груп Столичне шосе 100 лінктін рокада груп Столичне шосе 100
Дякуємо!
Найближчим часом ми вам передзвонимо
Запит послуг
Залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв'яжемося
Відправити
Обробка Ваших персональних даних строго конфіденційна.
Експерт в
логістичній галузі
телефони таможений брокер рокада груп

Мультимодальні перевезення

Мультимодальні (змішані / комбіновані) перевезення - це вид транспортування вантажів, який передбачає використання як мінімум двох різних видів транспорту за одним наскрізнім договором. Даний вид доставки є одним з найскладніших в транспортно-логістичних перевезеннях, проте компанія «Рокада» несе повну відповідальність за весь процес транспортування, навіть якщо він здійснюється різними видами транспорту.

Крім того, мультимодальні перевезення мають низку істотних переваг:

  • Скорочення витрат замовника, адже співпраця з однією компанією в будь-якому випадку обійдеться дешевше, ніж робота з різними / окремими перевізниками;
  • Оптимізація термінів доставки. Наприклад, якщо зробити доставку того чи іншого вантажу за допомогою літака і автотранспорту, то перевезення займе набагато менше часу, ніж його транспортування тільки вантажними машинами;
  • Гарантія безпеки вантажу. Компанія-перевізник бере на себе повну відповідальність за збереження вантажу. У свою чергу, вибираючи різних перевізників, не можна гарантувати того, що під час передачі вантажу йому не буде завдано шкоди.

Крім того, зручністю мультимодальних перевезень є робота з одним постачальником (у випадку з компанією «Рокада» - з одним закріпленим за клієнтом менеджером, який контролює весь процес перевезення). Це значно спрощує документообіг і дозволяє оперативно отримувати інформацію про стан і місцезнаходження вантажу.

Ми пропонуємо наступні схеми мультимодальних перевезень:

  1. Морські перевезення + автомобільні перевезення;
  2. Морські перевезення + залізничні перевезення;
  3. Морські перевезення + залізничні перевезення + автомобільні перевезення;
  4. Залізничні перевезення + автомобільні перевезення;
  5. Авіаперевезення + автомобільні перевезення.

Таким чином, обираючи послуги, що надаються групою компаній «Рокада», Ви отримуєте відразу п'ять різних варіантів мультимодальних перевезень, а ми, в свою чергу, готові забезпечити своєчасну доставку, безпеку вантажу і демократичні цінові умови.